Burçlara göre ev dekorasyonu

Ruhunuzu yansıtan bir ev dekorasyonu ile, evinizde keyifli bir şekilde zaman geçirmek için burcunuzdan yardım alabilirsiniz.

Jüpiter, Oğlak burcunda başarı getirecek

Bereketi, bolluğu, şansı ve maddesel kazançları yöneten Jüpiter, Oğlak burcuna geçişine 2 Aralık itibari ile başladı.

Beyniniz için en kötü 7 besin

Beslenme düzeni, beyin sağlığı üzerinde birçok etkiye sahiptir. Rafine karbonhidratlar ve sağlıksız yağlar gibi besinler beyin gelişimi ve hafıza üzerinde olumsuz etkilere sahip olabilir. Diyetisyen Serkan Sıtkı Şahin, beyin sağlığı için en kötü 7 besini paylaştı.

Kasım ayı, uskumru ayı

Kasım ayı, uskumru ayı

Balık ekmeğin başrol oyuncusu uskumru, balık sezonunda en canlı ve lezzetli zamanı olan Kasım ayında tezgahlardaki yerini sağlamlaştırdı.

Japon kadınların gençlik sırları

Japon kadınların gençlik sırları

Japon kadınlar, genç görünme konusunda oldukça başarılı. Peki, bunu nasıl bir güzellik rutiniyle başarıyorlar? Japon kadınların gençlik sırlarını sizin için derledik.

Hamileyken kaçınılması gereken 7 besin

Hamilelik sırasında gelişmekte olan bebeğinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için uzak durmanız gereken besinleri derledik.

Levrek oturtma tarifi

Balıklar sırasıyla tezgahtaki yerlerini alırken, ekim itibariyle levrek ön plana çıkmaya başlıyor. İçeriğindeki vitamin ve mineral değerler sayesinde oldukça besleyici özelliğe sahip olan levrek balığı, içerdiği tuzlar sayesinde eklem bağlarını ve kemik yapısını güçlendiriyor.

İyot eksikliği hastalıklara sebep olabilir

Karasal iklimde yaşam, deniz ürünleri tüketmemek, iyotsuz tuz kullanmak; iyot eksikliğine yol açabilir. Bu da guatr ve tiroid hastalıklarına sebep olur.

Yaşlanmayı durduracak doğal ve sağlıklı 10 tavsiye

Vücudun en çok kullanılan kısmı yüzün yenilenen yapısı 20’li yaşlardan itibaren azalmaya başlıyor. Çok basit yöntemlerle cildi genç tutmak mümkün.

Ekim ayının en lezzetli balıkları

Balık severlerin yüzünü güldüren, sezonun en canlı olduğu Ekim ayı, balığın birbirinden lezzetli çeşitleriyle sofralarınızı süslerken; omega 3’ün yanı sıra protein, vitamin ve mineral yönünden zengin olmasıyla da vücudunuzu kışa hazırlamaya geliyor…