1. Beyazlatılmış jeanler: Taşlanmış jean konseptine hepimiz aşinayız zaten. Birkaç yıl önce neredeyse herkesiz bir taşlanmış jeani vardı. Ne olduysa sonra bir ara ortadan kayboldular ama, bu yaz yine ortaya çıkıyorlar.

2. Renkli pantolonlar: Yeşil, mavi, pembe ve nötr tonlar. Eğer çıkıp mağazalara bir göz attıysanız, pantolon reyonlarındaki renkliliği görmüşsünüzdür zaten.

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

KOTLAR ARTIK DAHA DAR

3. Dar, daha da dar jeanler: Artık kot pantolonları ikinci bir deri gibi giyiyoruz. Efendim, çok rahat değil mi dediniz? Kimin umurunda, güzel görünsün yeter. Unutmadan, bu sezon işlemeli, desenli skinny jeanlerle karşılaşmanız çok olası.

4. Rahatına düşkünler için: Hem şık olurum hem de rahat diyenler bol paça pantolonları mutlaka denemeliler. Flare dediğimiz üstü dar, paçaları bol jeanler bir yana bu sezon kalçadan itibaren aşağıya geniş inen pantolonlar da var.

DANTELLER YİNE REVANŞTA

5. Dantelsiz olur mu: Her bahar dantel trendinin ne kadar popüler hale geldiğiniz fark etmişsinizdir. Bu sezon da bu yükseliş sürpriz olmayacak, yalnız bu yaz dantelleri hiç alışık olmadığımız bir yerde, pantolonlarımızda göreceğiz!