Karadut yorgunluk ve halsizliğe birebir

Kendinizi yorgun hissettiğinizde taze sıkılmış karadut suyu size enerjinizi geri kazandırabilir. Tam bir enerji deposu olan karadut, ayrıca yaşlanmayı da geciktiriyor.

Bağışıklık sistemini güçlendiren çaylar

Doğal yollarla bağışıklık sisteminizi güçlendirmek istiyorsanız bu bitki çaylarından faydalanabilirsiniz.

Bağışıklık sistemini güçlendirmek için ne yapmalı

Bağışıklık sistemini güçlendirmek için hangi vitaminlerden faydalanmalı, ne tüketmeli ve nelere dikkat edilmeli?

Kombu çayıyla ömrünüzü uzatın

Kombu çayıyla ömrünüzü uzatın

Tam bir şifa deposu olan kombu çayıyla baş ağrılarından tutun da sertleşmiş karaciğer problemine kadar birçok sağlık sorunundan kurtulurken, ömrünüzü de uzatabileceksiniz.

Enfeksiyonları besinlerle önleyin

Enfeksiyonları besinlerle önleyin

Enfeksiyonların neden olduğu bazı sağlık sorunlarına karşı bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için bu besinlerden faydalanabilirsiniz.

İsveç Şurubu bitkileri her derde deva

İsveç Şurubu bitkilerinin metabolizmayı hızlandırmaktan sindirimi kolaylaştırmaya; karaciğeri kuvvetlendirmekten iltihapları azaltmaya kadar pek çok faydası var.

Bağışıklığı güçlendiren besin takviyeleri

Soğuk algınlığı, nezle, grip gibi hastalıklara karşı kendinizi korumak ya da bu hastalıkları daha çabuk atlatmak için beslenme düzeninizde bu besinlere öncelik verin.

Süt içerek bağışıklık sisteminizi güçlendirin

İçinde bulunduğumuz sonbaharla birlikte artan hastalıkların risklerinin çaresi, içeriğinde bulunan 40’tan fazla besin öğesi ile bağışıklık sistemini de güçlendiren sütte saklı.

Çocuklarınızı hastalıktan bu karışımla koruyun

Dr. Hayri Gözlükgiller, çocuğunuz için vücudun koruma sistemini çalıştıran vitamin dolu bir karışım ve çay tarifi verdi.

Gribe karşı kalkan görevi gören gıdalar

Havaların soğumasıyla birlikte grip, soğuk algınlığı gibi hastalıklara yakalanma riski de arttı. Önerimiz; sizi hastalıklardan koruyacak bu besinlerden bol bol tüketmeniz.