Bir kişinin elleri, o kişi hakkında çok şey söyleyebilir. Bu eskiden beri, arakter analizi yapan kişiler için etkili bir yöntemdir. Avuç içlerindeki aşk çizgisi, karakteriniz hakkında bilgi veriyor. Siz de merak ediyorsanız, öğrenmek için avuçlarınızı bir araya getirin ve sizin için uygun olan şekli görün.

Çizgiler aynı seviyedeyse

Eşinizin sevgi çizgilerinin aynı seviyedeyse şanslısınız. Bu kişiler ilişkilerinde ciddi ve sürekliliğe dikkat ediyor. Akılcı davranıyorlar ve hayatın keskin virajlarından hoşlanmıyorlar. Aynı zamanda yumuşak bir karaktere sahip, mantıklı ve başkalarının görüşlerini önemseyen kişilerdir.

Sol çizgi daha aşağıdaysa

Bu kişi kendinden yaş olarak büyük bir eş tercih eder. Bu kişi bilgeliği önemser, aşk, romantizm ve sosyal kurallardan bağımsızdır. Nadiren yanılırlar ve hisleri çok kuvvetlidir.

Sol çizgi daha yukardaysa

Bu kişiler ciddi bir ilişki kurmak için acele etmezler. Fakat birini seçtiklerinde, bu kişiler kendisinden farklı olacaktır. Belki başka bir karakterde yada başka bir ülkeden. Kendilerini seven, güvenen ve zorlukları kolaylıkla aşan, bağımsız bir karaktere sahiptirler.