Angelina Jolie'den Suriyelilere ziyaret

BM Mülteciler Yüksek Komiserliği Özel Elçisi Angelina Jolie, Lübnan'ın Belaa vadisindeki Suriyeli aileleri ziyaret etti.

Türkler Avrupa'nın en kıskanç aşıkları

Seyahat arama sitesi momondo “Siz yanında değilken, sevdiniz kişinin kiminle tatile çıkmasını istemezsiniz?” sorusunu sorduğu araştırmada Türkler Avrupa'nın en kıskanç aşıkları çıktı.

Avrupa'da mutlaka görülmesi gereken yerler

İngiliz Telegraph gazetesi Avrupa'da mutlaka görülmesi gereken yerleri belirledi.

Avrupa'daki gençlerin yüzde 59’u obez

Avrupa'daki gençlerin yüzde 59’u obez

Dünya Sağlık Örgütü tarafından hazırlanan Avrupa Sağlık Raporu'nda, Avrupa'daki gençlerin büyük bölümünün obez olduklarına dikkat çekildi.

Çalışanların en büyük kaygısı maaş

Çalışanların en büyük kaygısı maaş

Türkiye dahil 42 ülkede gerçekleştirilen araştırmada Avrupalı çalışanlar ülkesinin geleceğinden, ülkemizdeki çalışanlar ise maaşından endişeli.

Evlenmek için borçlanıyoruz

Evlenmek için borçlanmak zorunda kalanların sayısı her geçen gün artıyor. Buna göre evlenmek isteyen her 4 kişiden 3'ü borçlanıyor.

Dünyanın en huzurlu ülkeleri

Küresel Barış Endeksi'ne göre İzlanda ve Danimarka dünyanın en huzurlu iki ülkesi olmayı sürdürürken Türkiye, Avrupa ülkeleri arasında son sırada yer alıyor.

İstanbul Fashion Week başladı

Türkiye’deki en önemli moda etkinliği olan İstanbul Fashion Week dün karma defile ile başladı.

Fazla tuz mide kanseri yapıyor

En sık görülen kanser grubu olan mide ve bağırsak sistemi kanserlerinin ortaya çıkışında tuz ve tuzlanarak saklanan gıdaların rol oynadığı bildirildi.