Koronavirüs, kadınların yükünü arttırdı

Uzman Klinik Psikolog Kübra Bozkurt, koronavirüs salgınının kadınlar üzerindeki ruhsal etkilerinin, erkeklere göre bir takım farklılıklar gösterdiğini söyledi.

Yenidoğan bebek bakımı ve masajı

Uzman Anne Bebek Danışmanı İrem Kalkavan, yeni anne babalar için yenidoğan bebek bakımı ve masajını anlattı.

Çocuklara sağlıklı öğünleri sevdirmek için 5 ipucu

Holistik Sağlıklı Yaşam Danışmanı Clara Seren Amram, çocuklarına zararlı abur cuburlar yerine sağlıklı gelişimleri için yeterli ve dengeli beslenmeyi sevdirmeyi isteyen tüm ebeveynlere pratik önerilerde bulundu.

Müge Boz: Bana değil, Vina'ya bakın

Müge Boz: Bana değil, Vina'ya bakın

Kızı Vina ile birlikte fotoğrafını paylaşan Müge Boz, "Hala veremediğim 5-6 kiloya değil de Vina'ya odaklanalım." ifadelerini kullandı.

Doğa Rutkay Kamal: Biraz da akışına bırakın

Doğa Rutkay Kamal: Biraz da akışına bırakın

İkiz çocuklarının kahvaltı yaptıkları anı sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu Doğa Rutkay Kamal, takipçilerine bir takım önerilerde bulundu.

İpek Tanrıyar oğlunu kucağına aldı

İlk kez anne olmanın heyecanını yaşayan Tanrıyar, güzel haberi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Velayet hakkında bilmeniz gereken 6 önemli nokta

Boşanma davalarının önemli konularından olan velayet hakkında en çok merak edilen 6 soruyu Avukat Elvan Kılıç cevapladı...

Ceyda Ateş'ten 4. ay pozu

Bebeğini kucağına almak için gün sayan Ceyda Ateş, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına "Henüz kilo almaya başlamadım. Bu almayacağım anlamına gelmiyor." notunu düştü.

Beyonce'nin 8 yaşındaki kızı BET Ödülleri'ne aday oldu

Her yıl düzenlenen BET (Black Entertainment Television) Ödülleri'nin bu yılki adayları arasında Beyonce ve Jay-Z'nin 8 yaşındaki kızları Blue Ivy de yer aldı.

Ebeveynlere normalleşme dönemi önerileri

"Yeni normal" döneme adım attığımız şu günlerde, anne ve babalara hem kendi sağlıklarını hem de çocuklarının sağlıklarını korumak ve süreci iyi yönetmek için büyük sorumluluklar düşüyor.