Birliktelikleri ve ani boşanmaları Türkiye'nin gündemine oturan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı arasındaki ipler, tamamen koptu.

Acun Ilıcalı, Şeyma'yı sildi

Takipleşme devam etti

Boşanmalarının ardından sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmekten vazgeçmeyen Acun-Şeyma ikilisi, aynı zamanda beraber oldukları fotoğrafları da kaldırmamıştı.

Acun Ilıcalı, Şeyma'yı sildi

Hayatlarında yeni insanlar var

Aradan geçen zaman içerisinde önce Şeyma Subaşı'nın ardından da Acun Ilıcalı'nın hayatları, yeni birlikteliklerle renklendi. Şeyma Subaşı'nın DJ Guido Senia ile birliktelikleri ortaya çıkarken, medya patronu Acun Ilıcalı'nın ise hayatına manken Itır Esen girdi.

Acun Ilıcalı, Şeyma'yı sildi

Fotoğrafları sildi

Tüm bu gelişmelerin ardından Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından Şeyma Subaşı ile olan tüm fotoğraflarını sildi. Henüz takibi bırakmayan Ilıcalı'nın bu tavrına, eski eş Şeyma Subaşı'dan karşılık gelip gelmeyeceği ise merak konusu.

Acun Ilıcalı, Şeyma'yı sildi

Yeni ilişkiye rağmen silmedi

Öyle ki, Şeyma Subaşı yeni bir ilişkiye başlamasına rağmen hem fotoğrafları silmedi hem de takibi bırakmadı.

Acun Ilıcalı, Şeyma'yı sildi

Itır esen mi istedi

Acun Ilıcalı, boşanma sürecinin ardından ilk olarak Şeyma Subaşı'nın da kullandığı evi satılığa çıkardı. Bu hareket sosyal medyadan fotoğrafların silinmesiyle devam etti. İddialara göre ise fotoğrafların silinmesini genç sevgili manken Itır Esen istedi.

Acun Ilıcalı, Şeyma'yı sildi

Konuyla ilgili taraflardan henüz bir açıklama gelmedi.