Dünyanın en güzel 5 kaplıcası

Sadece zihniniz ve bedeniniz için değil aynı zamanda harika bir tatil için dünyanın dört bir yanından en ünlü 5 kaplıca...

Kitap severlerin gidebileceği en iyi 9 yurt dışı tatili

Tatillerinizi planlarken, tarihi kitapçılar, kitapların önemini vurgulayan yerler ve edebi sahnenin canlı ve iyi olduğu şehirler mi arıyorsunuz? Bu liste tam size göre...

Ziyaret etmek için binlerce sebep var: 1000 Adalar

Kanada-ABD sınırına oturan, tam bin 864 parça kayadan oluşan bir ada gezegeni düşün. Görkemli Saint Lawrence Nehri dalgalarının üstünde yaşanacak çok sayıda deneyim var.

Serdar Ortaç'tan dayak açıklaması

Serdar Ortaç'tan dayak açıklaması

Serdar Ortaç, eşi Chloe Loughnan'ın ABD'de darp edildiğine yönelik iddialara cevap verdi.

Mnaken Sophia Hadjipanteli tek kaşıyla ilgi oldu oldu

Mnaken Sophia Hadjipanteli tek kaşıyla ilgi oldu oldu

ABD'li manken Sophia Hadjipanteli, tüm negatif yorumların aksine kalın ve birleşik olan kaşlarını çok beğendiğini söylüyor.

Büyük beden model tartışma yarattı

Cosmopolitan dergisi İngiltere baskısında kapak olan 136 kilo ağırlığındaki Tess Holliday, kendisini eleştirenlere "Büyük k.çım hakkında endişelenmenize gerek yok." yanıtını verdi.

Kim Kardashian köpeğine silikon taktırdı

ABD'li magazin yıldızı Kim Kardashian, kendisine yaptırdığı estetik ameliyatlar yetmezmiş gibi köpeğine de silikon taktırdı.

Çalışmak için en fazla göç alan ülkeler

Yaşam standartlarının en yüksek olduğu yerlerin ve daha iyi standartlara sahip olan yerlerin tercih edilmesi, oldukça büyük önem taşıyan kriterler içerisinde yer alıyor.

Dilan Çiçek Deniz ABD'de imzayı attı

Dilan Çiçek Deniz, dünyaca ünlü modellerle aynı mankenlik ajansına katıldı.

Angelina Jolie çocuklarının velayetini kaybedebilir

Angelina Jolie ve Brad Pitt’in 2 yıl süren boşanma davasına ait belgelerin sızdırılması Jolie için ağır bir bedele sebep olabilir.