Versatile koleksiyonunda fonksiyonellik, fark yaratan desenler ve yaratıcılık ön planda. Seramik sektöründe çığır açan Versatile çok çeşitli kullanım olanağı da sunuyor. Versatile, insanın kendini özgürce ifade etmesine olanak sağlıyor. Farklı mekanlarda farklı duygular yaşatarak estetik bir görünüm sağlıyor. Versatile geometrik desenleriyle yaratıcı ve akılcı bir güzellik ortaya çıkarıyor.

TIKLA BAK..

Kullanıcıya aynı karoyla birbirinden farklı döşeme olanağı tanıyor. Böylece uygulandığı mekanlara çok farklı bir kimlik kazandırıyor.

Versatile Arc ve Axis olarak iki farklı modelden oluşuyor. Koleksiyonda göze batan en önemli husus iki seri birbirinden oldukça farklı tasarımlara sahip olsa da seriler arasındaki geçiş mükemmel bir uyumlu yapılıyor.

Versatile, üç boyutlu, çok fonksiyonel, tasarımda farklı seçenekler sunan, uygulaması kolay ve uygulandığı alanlara yeni, özgün ve yaratıcı çözümler sunuyor.

Çok farklı bakış açısı sunan Versatile koleksiyonu, bütün iç mekanlarda, plazalarda, ofislerde, lobilerde, salonlarda, yatak odalarında gibi alanlara rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Ebatları:
ARC serisi 12,5×29 cm
AXİS serisi 12,5×22 cm

Renk Seçenekleri:
Kahverengi, Mavi, Beyaz, Bordo, Siyah ve Krem ve bu renkler mat ve parlak doku seçenekleri sunmaktadır.