Bu yıl 91. kez düzenenlenen 2019 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu. Merakla beklenen kırmızı halısına güzellik görünümleriyle yine birçok isim damga vurdu. Charlize Theron bob kesim saçları ve yalnızca dudaklarına vurgu yaptığı doğal makyajıyla en çok beğenilen isimlerden oldu. Ashley Graham sıkı topuzu ve kurdele detaylı saç aksesuarıyla dikkatleri üzerine çekti. Rachel Weisz, Cartier tacı ile kırmızı halıda ışıldayan isimler arasındaydı.

Charlize Theron

Charlize Theron bob kesim saçlarını doğal haline bırakırken makyajında doğallığı tercih etti, dudaklarına kırmızı ruj ile vurgu yaptı.

Ashley Graham

Ashley Graham sıkı topuzu ve kurdele detaylı saç aksesuarıyla dikkatleri üzerine çekti. Göz makyajında eyeliner ve turuncu tonlarında far kullandı.

Lady Gaga

Kırmızı halının en merak uyandıran isimlerinden Lady Gaga, çok farklı bir topuz stiliyle karşımıza çıktı. Makyajı ise son derece doğaldı. Mavi tonlarındaki hafif göz makyajını nude bir ruj ile tamamladı.

Jennifer Lopez

Saçlarına hafif bir ıslak görünüm veren Jennifer Lopez, koyu göz mayajı ve nude dudaklarıyla kusursuz görünüyordu.

Laura Harrier

Laura Harrier, tepeden topladığı dağınık topuzu ile son derece hoş görünüyordu. Elbisesiyle aynı renkte bir far kullanan Harrier, ten ve dudak makyajını hafif tuttu.

Rachel Weisz

Rachel Weisz, Cartier tacı ile kırmızı halıda ışıldayan isimler arasındaydı. Saçlarını dümdüz bırakırken, makyajında kirpik ve yanaklarına vurgu yaptı.

Regina King

Regina King, lob kesim saçları ve kedi gözü makyajı ile gecede boy gösterdi.

Emilia Clarke

Emilia Clarke, çene hizasındaki saçlarını pembe tonlarındaki ruju, allığı ve hafif göz makyajı ile tamamladı.

Lucy Boynton

Lucy Boynton, eski Hollywood yıldızlarının stilini andıran saç modeliyle dikkatleri üzerine çekti. Makyajında şeftali tonlarını kullanmayı tercih etti.Gemma Chan

Gemma Chan, ense hizasındaki topuzu ve kuyruklu eyelinerı ile romantik bir görünüm yakaladı.

(Bu yazı ilk önce oggusto'da yayınlanmıştır.)

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.