30 yaşındaki kadınlar 20 yaşındakiler kadar genç ve güzel görünen kadınlar sadece görünüşle değil, aynı zamanda davranışları, sesleri ve vücut dilleriyle de bunu gösteriyorlar. 30 yaşında olan bir kadının daha genç gözükmesini sağlayan nedenler…

- Yaşı ve diğer şeyleri umursamıyorlar. 30 yaşındaki insanlar daha güvenlidir ve insanların kendileri hakkında ne düşündüğü konusunda daha az endişelenirler. Bu, onları daha çekici yapar.

- Moda trendlerini yakından takip ediyorlar.

- Kendilerine güveniyorlar ya da nasıl yaşaması gerektiğini biliyorlar. 30 yaşındayken, ya kendi sorunlarıyla ilgilenmişler ya da onlarla yaşamayı öğrenmişler, bu da herhangi bir kadını daha çekici kılmaktadır.

- Kendileri için daha rahat para harcıyorlar. Sadece bir burs veya yarı zamanlı bir işten kazandıklarından daha fazla paraya sahip olmaları, kendileri için harcama yapmalarını sağlıyor ve pahalı giysiler satın almak, güzellik salonlarını ve kozmetikçileri ziyaret etmelerine olanak sağlıyor.

- Kendisine neyin yakışıp yakışmayacağını biliyorlar.

- Kendilerine saygı duyuyorlar.

- Ne istediklerini biliyorlar. 20 yaşında olan herhangi bir kişinin çok fazla ilgi alanı ve hobileri var, mesleki yollarını arıyorlar ve düzensizce aşık oluyorlar. 30 yaşlarında, hayatlarından ne istediklerini daha iyi anlıyorlar ve hedeflerine ulaşmak için her şeyi yapıyorlar. Ve kendine güvenmek her zaman çekicidir.

- Kötü yemekleri bırakarak daha sağlıklı besleniyorlar. Tabi ki, 30 yaşındakilerin hiç hızlı yemek yemedikleri söylenemez, ancak kesinlikle miktarı düşürürler ve diyetlerinin genel kalitesini arttırırlar.

- Sonsuza dek bu vücutta ve çekicilikte kalmayacaklarının farkındalar. 30 yaşındaki kadın, geleceğin göründüğünden daha yakın olduğunu bedenine ve zihnine bakmaya başlamanın zamanı geldiğinin farkındadır.